Teak, Teak Kereste, Teak Ağacı, Teak Deck, Teak Yacht Deck
Bize Ulaşın
Ramazanoğlu Mh. Transtek Cd. No: 14/3 Pendik / İstanbul
Tel: +90 216 378 8697
Fax: +90 216 378 2723
E-posta: info@tropikalahsap.com.tr

KURUMSAL

Tropikal Ahşap ve Orman Ürünleri Ltd. Şti. 2004 yılında ahşap ve orman ürünlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Myanmar Timber Enterprise (M.T.E) ihalelerine doğrudan katılarak teak kereste ve Afrika’dan iroko, sapelli vb. orman ürünlerinin ithalat ve ihracatını yapmaktadır. Teak ahşap ürünlerinde, en fazla stok yatırımı yapan, Avrupa’nın sayılı firmalarındandır.
Bu sebeple müşterilerin ihtiyaç ve isteklerine uygun siparişlerine anında cevap verebilecek kapasitededir. Özellikle yat, dekorasyon ve tersane işletmelerinin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. İstanbul Pendik’te 9.700 m² açık ve kapalı alan üzerine kurulu fabrikamızda nihai ürünlerin üretimi ve aynı zamanda depolanması yapılmaktadır. Teak ve egzotik kerestelerden parke, lambri, sauna tahtası, deck vb. profil imalatı yapmaktadır.
Ayrıca iştiraki olduğumuz işletmelerimiz, güç ve dağıtım trafo imalatı, oto yedek parça, gıda ve turizm sektöründe de faaliyet göstermektedir.
Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürünler ve pazar stratejileri sunarak alımsatım süreçlerini hızlı, kolay, güvenilir hale getirilerek rekabetçi fiyatlarla bu alanın öncüsü olmak en büyük hedefimizdir.

Up